ПРОЈЕКАТ ``КРЕАТИВНА ШКОЛА``

О Пројекту

У жељи да допринесу модернизацији наставе у Републици Србији кроз промоцију размене добрих примера образовне праксе и кроз тимски рад наставника, Завод за унапређивање образовања и васпитања и Мајкрософт су 2004. године покренули конкурс “Креативна школа”. Десетогодишњи резултат овог конкурса јесте стварање највеће базе угледних наставничких радова на српском језику, назване База знања.

Ова база представља важан извор квалитетних наставних материјала и инспирацију за иновације на часу многим наставницима у Србији. Наставне материјале праве српски наставници, описујући како су извели своје најбоље часове. Ови предлози су добро документовани припремама наставника за час, па и други наставници после преузимања са интернета могу да изведу такве часове. Рад наставника је у форми мултимедијалне презентације, са мноштвом слика и видео фајлова, уз детаљно упутство о примени на часу.

Претражите Базу знања

Креативна школа

радова у Бази знања
наставника и стручних сарадника
квалитетних припрема за часове

НОСИОЦИ ПРОЈЕКТА

Конкурса ”Креативна школа” има за циљ да афирмише креативне наставнике и да подстакне групни рад у школама. Конкурс организује и спроводи Завод за унапређивање образовања и васпитања у сарадњи са Мајкрософтом.

Завод за унапређивање образовања и васпитања

Носилац и организатор конкурса и пројекта.
www.zuov.gov.rs

Мајкрософт

Главни партнер у реализацији конкурса од 2004. до 2014. године.
www.microsoft.com

БАЗА ЗНАЊА

Упутство за претрагу Базе знања

Уколико Вам је потребна помоћ при коришћењу базе, преузмите ово упутство
Величина: 513.43 KB
Број преузимања: 2394

ПРЕТРАЖИТЕ БАЗУ

База знања

ВЕСТИ И ОБАВЕШТЕЊА

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИЈЕ

Завод за унапређивање образовања и васпитања

Фабрисова 10, 11040 Београд

011/206-80-07

info@zuov.gov.rs

Пон. - пет. 08:00 - 16:00

БИЛТЕН

ЗАВОДА ЗА УНАПРЕЂИВАЊЕ ОБРАЗОВАЊА И ВАСПИТАЊА

Пријавите се за билтен Завода за унапређивање образовања и васпитања и добијајте вести и обавештења директно у Ваше поштанско сандуче.